СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» ТА «МЕНЕДЖМЕНТ» У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Умови управління сучасними соціально-економічними системами вимагають якісної підготовки відповідних фахівців. В Хмельницькому національному університеті, на базі кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи, а також кафедри економіки, менеджменту та адміністрування відкрито нову спеціальність «Публічне управління та адміністрування». Для посилення практичної підготовки студентів, зазначеної спеціальності, викладачами кафедр (доцентами Іриною Сокирник, Євгенією Шелест та Ольгою Баксаловою) 22 березня цього року була організована екскурсія у Хмельницьку міську раду.

Під час екскурсії студенти дізналися про цікаві факти і події з історії міста, розвитку самоврядування в ньому, про будівлю міськради та про діяльність попередніх міських голів Хмельницького.

 

 

Після цього учасники екскурсії ознайомилася з роботою нинішньої міської ради, зокрема побували у зеленій залі приміщення ради, де відбуваються засідання виконавчого комітету, постійних комісій ради та інші важливі заходи, послухали інформацію про повноваження зазначених органів.

 

Викладачі та студенти ХНУ мали можливість потрапити і до сесійної зали Хмельницької міської ради, де депутати шляхом голосування реалізують свою головну функцію – прийняття рішень. Керуюча справами виконавчого комітету ради Юлія Сабій розповіла майбутнім управлінцям про якісний та кількісний склад депутатського корпусу, повноваження та обов’язки міського голови, його заступників, секретаря ради тощо.

 Крім того студентам була надана  можливість відчути себе на місці депутатів Хмельницької міської ради, у кріслі мера, його заступника та секретаря ради.

Хвилюючим для учасників екскурсії виявився досвід спілкування з представниками місцевих ЗМІ, які теж завітали до міської ради.

 Особливо цікавим, захоплюючим та повчальним було спілкування молоді з міським головою Олександром Симчишиним.

На завершення зустрічі усі її учасники сфотографувалися та отримали сувеніри.

Екскурсія у Хмельницькій міській раді викликала безліч позитивних емоцій і вражень у її учасників, викладачів та студентів Хмельницького національного університету, які висловлюють глибоку вдячність міському голові Олександру Симчишину, керуючому справами виконавчого комітету ради Юлії Сабій та її заступнику Роману Назарову за змістовний, інформативний та цікавий захід.

Впевнені, що публічність та прогресивність сучасних посадовців місцевих органів влади, активність і всебічна обізнаність студентства, у тому числі і Хмельницького національного університету сприятимуть побудові щасливого майбутнього як нашого міста, так і України в цілому.

Кафедра менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи

http://management.khnu.km.ua/

https://www.facebook.com/groups/1168767286587897/

Кафедра економіки, менеджменту та адміністрування

http://ef.khnu.km.ua/empp/

https://www.facebook.com/groups/326532654524602/